Wintercup Belgie
Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab
Wintercup Belgie
Hier kunnen jullie de data's vinden van de wintercup:
26/11 Indoor karting Lommel 18:00 t/m 23:00
10/12 Karting center R'daal 09:00 t/m 13:00
17/12 FKI Machelen 09:00 t/m 14:00
14/01 Worldkarts Kortrijk 09:00 t/m 13:00
28/01 FKI Machelen 18:00 t/m 23:00
04/02 Actionkart Hasselt 09:00 t/m 14:00
18/02 Indoor karting Lommel 09:00 t/m 14:00
26/11 Indoor karting Lommel 18:00 t/m 23:00
10/12 Karting center R'daal 09:00 t/m 13:00
17/12 FKI Machelen 09:00 t/m 14:00
14/01 Worldkarts Kortrijk 09:00 t/m 13:00
28/01 FKI Machelen 18:00 t/m 23:00
04/02 Actionkart Hasselt 09:00 t/m 14:00
18/02 Indoor karting Lommel 09:00 t/m 14:00
- RACERKE_74
- forum gebruiker
- Berichten: 321
- Lid geworden op: wo 30 nov 2005, 14:12
- Locatie: Helchteren-Limburg-Belgie
- Contacteer:
- maikel gouw
- forum gebruiker
- Berichten: 197
- Lid geworden op: za 27 nov 2004, 18:27
- Locatie: goes
- Contacteer:
- killerbeast
- forum gebruiker
- Berichten: 1003
- Lid geworden op: wo 10 dec 2003, 16:54
- Locatie: Heinkenszand
- maikel gouw
- forum gebruiker
- Berichten: 197
- Lid geworden op: za 27 nov 2004, 18:27
- Locatie: goes
- Contacteer:
- killerbeast
- forum gebruiker
- Berichten: 1003
- Lid geworden op: wo 10 dec 2003, 16:54
- Locatie: Heinkenszand
Buiten rijden is ook VEEL leukerSjees schreef:Ik ben er ook alleen in Roosendaal bij..
Daarna ga ik sparen en ben ik van plan de hele zomercup mee te gaan rijden..
Tot zondag mensen en de mensen die ik morgen zie tot morgen!!!
Laatst gewijzigd door schroefje op vr 08 dec 2006, 17:00, 1 keer totaal gewijzigd.
- RACERKE_74
- forum gebruiker
- Berichten: 321
- Lid geworden op: wo 30 nov 2005, 14:12
- Locatie: Helchteren-Limburg-Belgie
- Contacteer:
Programma/programme 17/12
POCKET BIKE
17u00 – 18u00 inschrijvingen/inscriptions
18u00 – 18u10 Pb groep 1 PRACTICE
18u10 – 18u20 pb groep 2 PRACTICE
18u20 – 18u30 pb groep 3 PRACTICE
18u30 – 18u45 pb groep 1 PRACTICE
18u45 – 19u00 pb groep 2 PRACTICE
19u00 – 19u15 pb groep 3 PRACTICE
19u15 – 19u25 pb groep 1 CHRONO
19u25 – 19u35 pb groep 2 CHRONO
19u35 – 19u45 pb groep 3 CHRONO
19u45 - 20u00 pb groep 1 INITIATION 1
20u00 – 20u15 pb groep 2 HEAT 1
20u15 – 20u30 pb groep 3 HEAT 1
20u30 – 20u45 pb groep 1 INITIATION 2
20u45 – 21u00 pb groep 2 HEAT 2
21u00 – 21u15 pb groep 3 HEAT 2
21u40 prijsuitreiking/remise des prix
GR 1 : kids & junior+
GR 2 : promo+ & china sr
GR 3 : 40cc open & 50cc open & 4takt
ENDURANCE SCOOTER-CYCLO-MM4T
21u15 – 21u35 training
21u35 – 21u50 chrono
22u00– 23u00 ENDURANCEwegomschrijving op www.*geen sponsor*
POCKET BIKE
17u00 – 18u00 inschrijvingen/inscriptions
18u00 – 18u10 Pb groep 1 PRACTICE
18u10 – 18u20 pb groep 2 PRACTICE
18u20 – 18u30 pb groep 3 PRACTICE
18u30 – 18u45 pb groep 1 PRACTICE
18u45 – 19u00 pb groep 2 PRACTICE
19u00 – 19u15 pb groep 3 PRACTICE
19u15 – 19u25 pb groep 1 CHRONO
19u25 – 19u35 pb groep 2 CHRONO
19u35 – 19u45 pb groep 3 CHRONO
19u45 - 20u00 pb groep 1 INITIATION 1
20u00 – 20u15 pb groep 2 HEAT 1
20u15 – 20u30 pb groep 3 HEAT 1
20u30 – 20u45 pb groep 1 INITIATION 2
20u45 – 21u00 pb groep 2 HEAT 2
21u00 – 21u15 pb groep 3 HEAT 2
21u40 prijsuitreiking/remise des prix
GR 1 : kids & junior+
GR 2 : promo+ & china sr
GR 3 : 40cc open & 50cc open & 4takt
ENDURANCE SCOOTER-CYCLO-MM4T
21u15 – 21u35 training
21u35 – 21u50 chrono
22u00– 23u00 ENDURANCEwegomschrijving op www.*geen sponsor*