Ik ben Daan Scheepers 14 jaar oud ik heb 4 dagen geleden een 2de handse Caglliari gekocht voor maar 100 euro paar keer op gereden ik moest dat ding gwn hebben snap je.
Ik heb roest oplosser gekocht, deze week ga ik mijn bike uit elkaar halen en mijn veroeste frame een badje geven daarna mooi glad schuren want nog lelijke las resten zitten erop.
daarna spuit ik mijn frame chroom OF metalic black weeknog niet zeker.
Er zitten wat scheurtjes op mijn kap bij de tank hebben ze vast te hard dicht gedraait maar ik ga met speciaal plamuur lijm achtig iets ga ik opvullen daarna hele kap mooi schuren en mooi dof zwart spuiten met een oranje streep in het midden.
Ik ben atm aan het sparen voor big bore cylinder set en een dell orto carb ook al mag het niet van me ouders maar ik heb me eige rekening >:]
ik wil ook nog mijn carters goed smeren en me motor blokkie goed schoon maken en een nieuwe race clutch en allu trekstarter en een nieuwe ketting oude is veroest en geen zin te cleanen daarom =D
ik ga waarschijnlijk een tg uitlaat erop zetten maar moet nog even doorsparen ik post elke keer een update =D
Mijn minibike nu =D (voorkap eraf gehaald vink mooier)

UPDATE!
Ik heb tijdelijk mijn kap en frame gespoten, binnekort doet een prof het opniew ik laat het fram zandstralen en mijn kap heel maken, daarna de kappen weer mooi mat wit en mat zwart spuiten en velgen ook, dan motorblok strippen en schoonmaken.
Te doen lijst:
Race Koppeling.
Big bore cylinder,
Butterfly carb,
Tg uitlaat OF zelfgemaakte uitlaat van een bier blikje,
volle race krukas,
Ngk bougie (heb em al maar verkeerde ik dacht er niet bij na :S)
Ngk bougidop
Stage 6 of DDM racing luchtfilter)
Nos flesje (Waar te halen?)
Stickers,
Chrome DDM tank dop,
snelgas,
DE Super Coole Dodemansknop!
Retour leiding naar tank altijd handig,
alle kabels moeren en schroeven vervangen (vorige eigenaar heeft die veroeste schroeven chromezilver gespoten WTF?)
Ik heb nog een start motor liggen voor mijn vader zijn model auto (49cc)
kijken of ik die er onder krijg
Alu trekstarter.
Voor de rest zie ik nog wel
fotos volgen binnekort maar heb filmpje waar ik em aan de praat krijg (zelfde motorblok als mijn caglari aleen ander frame en kabels etc.)
http://s395.photobucket.com/albums/pp40 ... CF2223.flv
