Pagina 1 van 1

Zuiger

Geplaatst: za 10 feb 2007, 14:57
door duiveltje
Hoe krijg ik mijn zuiger van mijn krukas

Geplaatst: za 10 feb 2007, 15:02
door NRGizer
Eerst die borgveren aan beide kanten van je zuiger verwijderen en dan met een schroevendraaier voorzichtig de zuigerpen naar buiten duwen tot je zuiger loskomt.

Geplaatst: za 10 feb 2007, 19:25
door woodcutter
NRGizer schreef:Eerst die borgveren aan beide kanten van je zuiger verwijderen en dan met een schroevendraaier voorzichtig de zuigerpen naar buiten duwen tot je zuiger loskomt.
en goed opletten dat je de borgveren vast houd want als die kleredingen wegspringen vind je ze nooit meer terug

Geplaatst: zo 11 feb 2007, 16:39
door MuK
ik doe meestal ook even een doekje voor je carter. want als ze je carter in springen kan je je blokje gaan splitsen.

Geplaatst: zo 11 feb 2007, 18:53
door NRGizer
Is echt niet fijn als het veertje in je carters valt, had de mijne gewoon eens ondersteboven gehouden en daar was het veertje terug (gelukkig).