Pagina 1 van 1

Slaat meteen aan zonder gas te geven! En nog iets!

Geplaatst: di 17 mar 2009, 15:51
door WillemP
Ik heb een minicrosser 49cc met een trekstarter, met een 12mm carbaratuer, nu is mijn probleem dat het achterwiel meteen gaat draaien als ik hem aantrek. Hoe kan ik dit verhelpen aangezien dit echt irritant is omdat ik telkens de rem dan moet inhouden bij het aanzetten van de minibike.

Nu heb ik nog een probleem, namelijk dat mijn minibike nogal vaak uitvalt als ik een bocht maak. Iemand enig idee hoe dit kan? Ik rem ook als ik een bocht maak, heeft het misschien met het eerste probleem te maken?

Mvd, Willem

PS: Ben trouwens nieuw hier :D

Geplaatst: di 17 mar 2009, 16:04
door BERT#31
1.koppeling afstellen.
2. luchtregelschroef aanpassen!
3ZOEKFUCTIE :evil:

mossel

Geplaatst: di 17 mar 2009, 16:14
door WillemP
Dan mag jij mij wel eens een link geven naar een topic waar dit probleem word beschreven en waar een antwoord op is gegeven hoe je een koppeling moet afstellen. Want ik vind dus helemaal niks, behalve dan 500+ topics wat hier niks mee te maken heeft.

Mossel