Pagina 1 van 1
Minibike Help snel hulp nodig !!
Geplaatst: za 27 jun 2009, 22:17
door Sonaxbarry
Hoii mensen ik ben barry en ik wou laatst
een rondje gaan rijde dus ik ga een rondje rijden ik sta stil gaat me cabrateur in eens lekker aan het overloop slangtje
1. betekent dat dat de flotter niet goed zt
2. iets anders.?
3. wat kan ik er ana doen
ik heb er ff hulp mee nodiug want ga morge met een hele groep rijden darom
alvast bedankttt
Geplaatst: za 27 jun 2009, 22:24
door Minibike_J
Zoekfunctie
Geplaatst: za 27 jun 2009, 22:24
door Sonaxbarry
ik ben hier ook niet zop lang op zou je niet a.u.b kunnen helpen ?
Geplaatst: za 27 jun 2009, 22:35
door Barry
Zelf wat dingen zoeken is niet zo moeilijk.
Maar ja, als je carberateur lekt bij overloop slangetje blijft je vlotter hangen door misschien wat zandkorreltjes of iets degelijks.
Gewoon even je carberateur goed schoonmaken en dan moet die wel weer goed zijn.
Succes, voortaan gewoon even zoeken je vindt genoeg.
Geplaatst: za 27 jun 2009, 22:54
door mc yassin
Maak je carberateur is schoon.
en kijk dan of hij nog lekt.
als hij nog steeds lekt til dan fftjes de achter kant van je minibike op en laat hem 2 keer stuiteren.
Geplaatst: zo 28 jun 2009, 14:01
door quinten18
koop een normale carburateur
Geplaatst: zo 28 jun 2009, 17:38
door cracy frog
quinten18 schreef:koop een normale carburateur
hier zit hij niet op te wachten!
als hij uit de over loop lekt dan zit er meestal een vuiltje tussen je afsluiter, dat is het palletje dat aan je vloter zit, dus even je carb open maken en je vloter verwijderen het paletje eruit en dat kanaaltje even schoon maken. dit houd in dat er vuil in je benzinetank zit en je een filtertje moet zetten tussen je benzine slang.
grt tonny

Geplaatst: di 07 jul 2009, 20:43
door Sonaxbarry
kan het ook aan de pakking liggen ?:)
gr barry
Geplaatst: wo 08 jul 2009, 08:28
door minibikefreek
Sonaxbarry schreef:kan het ook aan de pakking liggen ?:)
gr barry
Ja, dat kan cker, ik heb toen de vlotter even gecontroleerd, werkte gewoon, maar de pakking was hard geworden, dus had ik even wat mengsmering op de pakking gedaan, toen had ik m aangedraaid, niet te strakk , 10 seconde laten zitten, losdraaien, dan weer vastdraaien zoals hij normaal altijd zit, toen was het bij mij verholpen! En je kan ook de pakking van je aftapschroefje onder op de vlotterbak doen, op dezelfde manier. Het kan dus wel met de chinese carbu!

greetz.