Pagina 1 van 1
Contact slot werkt niet
Geplaatst: wo 10 mar 2021, 15:42
door Roerbakei53
Beste iedereen, ik heb een probleem met het contact slot. Ik merkte al dat het vrij weinig deed. Toen heb ik hem uit elkaar gehaald en veel het dat er helemaal geen draad aan het contact was verbonden. Ik heb gemeten met de multimeter en er was niks. Ik heb gekeken waar de draden van de bobine naar toe gaan en die gaan naar de kills witch. Heeft iemand tips?
Re: Contact slot werkt niet
Geplaatst: do 11 mar 2021, 00:51
door minipower
Hi,
Heb je misschien foto’s van je bedrading en het contactslot? Aan de hand hier van kan ik je misschien helpen.
Gr,
Niels
Re: Contact slot werkt niet
Geplaatst: vr 12 mar 2021, 20:42
door Roerbakei53
Hierbij de foto's, zoals je kunt zien komt er bij het contactslot geen draden vrij
Re: Contact slot werkt niet
Geplaatst: vr 12 mar 2021, 21:20
door Roerbakei53
Ik heb net 2 draadjes gesoldeerd aan het contactslot en gemeten maar hij maakt geen contact. Kan ik ook de minibike starten met alleen de kill switch? En hoe is de bedrading dan?
Re: Contact slot werkt niet
Geplaatst: zo 28 mar 2021, 13:16
door minipower
In dit geval zou ik persoonlijk enkel de kill switch gebruiken.
De kill switch sluit de bobine kort met de massa van het frame. er moet dus een kabeltje vanaf de kill switch naar de bobine lopen waar nu dat rode klemmetje op zit.