Pagina 1 van 7

lucky7 tuning ** brake-update/grade

Geplaatst: di 03 mei 2005, 20:42
door Gast
Hoi Lui,

K'heb een aantal maanden geleden via marktplaats deze "lucky 7"(http://lucky7pocketbikes.com) op de kop kunnen tikken. het is hem geworden van wegen de solide bouw en zeer nette kwaliteit, teminste voor 300 euro's.

Ik heb er alles bij mekaar denk ik pas 3 tankjes mee vereden, om het simpele feit dat hij meer uit elkaar ligt dan dat hij op 2 wielen staat.
zul je zeggen wat is er allemaal aan gebeurd nou komt ie:

-poorten inlaatspruitstuk
-poorten uitlaatspruitstuk, vierkant is nu rond.
-venturi vergroot v.d. carburateur.
-nieuw koppelingshuis gedraaid, skf lager en polini 6T tandwiel
-72 dellorto sproeier geplaatst
-ADA glasfiber membraam
-Nippon Denso bougie
-Siliconen ommantelde race bougiekabel
-ontstoorde NGK dop
-K&N style luchtfilter
-Losse cilinder gedraaid
-losse conus gedraaid 1:16
-losse koelpet gedraaid
-nieuwe zuigerveren geplaatst 40 x 1.5 b slot (orgineel is rotzooi)
-titanium pistonpen gedraaid
-RVS kartel steppies gedraaid
-Dia Compe Remhendels gemonteerd
-originele uitlaat verlast zodat de lead-in pijp niet in de conus doorloopt (was dus wel 4cm)
-stage6 toerenteller geplaatst
-Toch maar voor een ander uitlaatje gegaan, want het origineel loopt redelijk maar de maten, daar klopt dus eigenlijk helemaal niets van.
-Laser deeptone terugloper met zilver op de plaats gelast en af gewerkt met hitte bestendige lak.
-demper ingekort.

onbelast toerental met alle modificaties *excl laser pijp. is was 12.500tpm
onbelast toerental met alle modificaties *incl laser pijp. is nog niet bekend, maar veel belovend, het looopt mooi, heeeeeel mooi


dan wat pics. voor de liefhebbers.

veel rij & tune plezier groet,
Casper


Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding



Vandaag even begonnen met de nieuwe remmerij, ik heb de Magura marta's van mike alias "MiNiRiDeR"gekocht, en heb vandaag even wat zitten prutsen om de boel op z'n plaats te krijgen aan de belangrijkste/lastigste zijde. De voorkant dusss. al met al naar wat pas en meet werk viel het allemaal nog wel mee, het loopt nu mooi vrij, en remt al als een Tierelier, laatstaan als de blokken en schijven met mekaar ingeremt zijn.

Dus jongens werk aan de winkel, laat die handen ook eens wapperen :D

pics:

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Geplaatst: di 03 mei 2005, 21:00
door Minibike-Racer
Ziet er echt goed uit!
Die cilinder kop en uitlaat enzo heb je echt mooi gemaakt =D>
Mijn complimenten :wink:

Enne hoe hard loopt dat nou na al die aanpassingen?
of heb je dat nog niet kunnen testen..

Iig succes er verder mee! Zal wel goed komen denk ik :D

Geplaatst: di 03 mei 2005, 21:15
door stefano
Hoi ziet er goed uit,als ik kan zien ben je nogal handig met metaal en heb je de juiste machines.

Waar ik vooral benieuwd naar ben is de prestatie van de uitlaat.

Want ik heb de zelfde laser(voor peugeot) :lol: :lol:

Stefan

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 08:45
door Gast
ziet er goed uit vooral de zelf gemaakte onderdeeltjes!!

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 08:54
door Gast
Heel erg mooi ding. Zeer strak en netjes. :wink:

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 09:26
door Jvdw#59
Zeker leuk :)
Alleen je uitlaat.. na de expansie heb je wel een beste knik.. lijkt niet echt mooi vind ik.. mja.. die knik zie je toch niet met kappen erop :) Verder erg gaaf pijpje.
Goed bezig 8)

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 09:29
door steurtje
heey Ziet er echt netjes uit!
kwou dat ik dat kon :lol:
maar ik ga ook een terugloop uitlaat van scooter proberen op zo een mini volgens mij heeft dat wel goede reactie denk ik zomaar als je de normale uitlaat ziet
grt Silas

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 09:46
door doede46
heeej

ziet dr zeker goed uit! 8) vooral die pijp! :wink:
veel suc6 dr mee en ga zo door...en ben best benieuwd naar de prestaties.

MvG DoeDe

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 17:12
door Gast
Dank voor de leuke reacties jongens dat is altijd goed voor het ego, haha :D . Maar tevens hoop ik ook dat het een beetje als voorbeeld gaat werken voor de china rijders onder ons. Dus probeer wanneer je de middelen hebt er een mooi eigen tintje aan te geven.
Tuning kan simpel door gewoon alles voor veel geld te kopen, maar het kan met wat extra geduld en kennis ook prima zelf gedaan worden.

Uiteraard moet je bij bepaalde onderdelen wel machines te beschikking hebben, maar de uitlaat bijvoorbeeld: dat is gewoon een kwestie van een uitlaat op de gok gekocht op marktplaats, en dan maar zagen, meten,boren, vijlen, schuren, passen, en lassen/solderen. (hardsoldeerzilver) met een loodgietersbrandertje krijg je het net warm genoeg, zodat het vloeit, en klaar is je uitlaat, het kost je wel een kleine dag, maar het geeft wel voldoening.

succes.

Casper

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 17:16
door steurtje
nou ik ga het in iedergeval proberen die uitlaat heb er waarschijnlijk na de vakantie 1 dus mare die cilinder kop hoe heb je dat gemaakt met de draai bank neem ik aan maar hoe diep en al? en van die cilinder dat is toch geen losse kop he die er origineel op zit? zaag je die er dan af of?? ik hoor het wel grt Silas

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 17:20
door ruud
idd hij ziet er erg goed uit zeg.Lijkt erg veel op een grc zeg worden steeds echter die jappen :wink:

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 18:19
door wevie666
Je zegt dat je cilinder gedraait is? Wat heb je er aan veranderd dan? Lijkt vrij veel op zo`n snellere cilinder.

Verder erg knap gedaan.

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 18:32
door steurtje
de bougi zit nu in het miden normaal schuin van boven
mare ik weet het niet hoor ik vroeg het dus maar dat lijkt zo :wink:

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 21:43
door Gast
HI,

Die cylinder set ziet er inderdaad ongeveer zo uit als de hoge druk kit die wij leveren, ik zag alleen wel dat je bougie nogal diep zit (te korte schacht) dat gaat nogal ten koste van je compressie en je verbrandingskamer, zo doe je het feit van de bougie recht in de kamer te niet!! Probeer een pitje met een langere schacht die mooi in de kamer uitkomt, dat scheelt!

Mooi pijpie...

Gr Peter

Geplaatst: wo 04 mei 2005, 21:55
door Jantjuh #96
Dat noem ik nou een mooi Chineesje.. :D :wink: