ik heb een (2dehands) carburateur gekregen en ik wilde hem op men puchblok maken en dat lukte allemaal totdat ik er een powerfilter op wilde maken om dat er op de carb. bijna geen plaats is om een powerfilter aan te maken(zie foto)
je ziet dat zoals bij een bing carburateur er geen 'buisje' zit waar je de powerfilter op kunt zetten.
Ik zou alle onderdelen uit de carburateur demonteren en er dan een alu pijpje (voor het filter) aan solderen. Lassen is ook niet wat.. Dat wordt alles meteen zo heet enz.. Met dat speciale alu soldeer kun je het mooi laten vloeien en vervorm je niets..
Deze speciale soldeer is vaak tekoop op beurzen, daar demonsteren ze het ook vaak op carburateurs..
Koen schreef:Volgens mij zit er niet eens een rand meer aan..
Ik zou alle onderdelen uit de carburateur demonteren en er dan een alu pijpje (voor het filter) aan solderen. Lassen is ook niet wat.. Dat wordt alles meteen zo heet enz.. Met dat speciale alu soldeer kun je het mooi laten vloeien en vervorm je niets..
Deze speciale soldeer is vaak tekoop op beurzen, daar demonsteren ze het ook vaak op carburateurs..
klopt...alutite...
zorg dat je een goede warmtebron hebt...want het moet warmer worden dan je denkt...
en op beurzen gaat het ze ook iets gemakkelijker af...
toch wel goed spul...
het is officieel! ik ben onhandig met de techniek!(H)
Koen schreef:Zo te zien op de foto hebben ze de carburateur afgezaagd. Je zult er iets aan moeten knutselen voor een filter..
met deze carb is niets mis. Deze heeft de filter origineel veel anders met een of ander klem systeem bevestigd gehad. iets wat je ook vaak tegenkomt bij die boormachine dozen, je weet wel, van die hendeltjes die je moet omhalen. Zo zat eerst de filter geklemt. Het probleem is dat hier dat natuurlijk niet zomaar bij gaat. en als je hier zo'n pijpje op soldeert, kun je die sproeier of wat het dan ook is er neit meer uithalen. Dus mij lijkt het verstandig om er op de een of andere manier 2 gaatjes erin booren en daar schroefdraad in tappen, mischien zelfs m1 als je 4 schroefjes gebruikt, en dan maak je een adapter die je erop kunt schroeven en dan de powerfilter erop.
Ik zie het probleem niet, als de alu buis groot genoeg is, kun je er nog altijd erbij. En bovendien kun je dan elk gewenst filter monteren.
jah ok, da's mischien wat klein, maar kijk maar eens hoe smal dat is, 1 drupje in de schroefdraad en je kunt het vergeten (tenzij je verekte goed kunt tappen)