Pagina 1 van 1

!!zuiger!!

Geplaatst: vr 17 mar 2006, 12:46
door hiuy
hoi,-
na mijn tegenslag deze week ben ik de rest ook maar aan het nakijken en tot mijn verbazing kwam ik tegen dat mijn zuiger maar 4cm breed is moet dit geen 5cm zijn om een 50cc te zijn?graag jullie hulp aub.ik begin hier al precies spijt te hebben van mijn stamasje :( .

groeten steven.

Geplaatst: vr 17 mar 2006, 12:50
door hiuy
sry is al opgelost :D .

mag weg mod's :wink:

Geplaatst: vr 17 mar 2006, 15:49
door Nicolaas-racing
En wat was het Hiuy ?

Geplaatst: vr 17 mar 2006, 17:05
door Gast
Denk dat hij als andwoord heeft gekregen boring/slag..... :lol:

Geplaatst: vr 17 mar 2006, 17:24
door hiuy
hoi,-
hihi foutje van mezelf :lol: .gewoon verkeerde info gekregen van iemand maar blanco220 heeft me verder geholpen.

mijn quote :hoi,-
na mijn tegenslag deze week ben ik de rest ook maar aan het nakijken en tot mijn verbazing kwam ik tegen dat mijn zuiger maar 4cm breed is moet dit geen 5cm zijn om een 50cc te zijn?graag jullie hulp aub.ik begin hier al precies spijt te hebben van mijn stamasje .


quote by blanco220 : neen je bekijkt het fout.cc is de volume inhoud van de cilinder.40 cc piston is 36 mm,50 cc piston is 40 mm.

was mij gewoon altijd verkeerd uitgelegd de cc :oops: .

groeten steven.