AngelEyes schreef:Mooi dempertje!! Koppelingshuis ziet er erg goed uit, toffe pa heb je. De meesten werken de poten van het koppelingshuis af in een puntvorm, deze lopen breed uit en dat heeft wel wat vind ik!
Succes..
AE
ik denk dat dit zo sterker is dan in een punt(heb al over ketting problemen gelezen na het aanpassen van het huis) en beter eventueel zijn warmte kwijt kan.
Wat de demper betreft, ik heb de achterkant pijp van de orginele uitlaat eraf gezaagt en ik verbaaste me over de slechte afwerking naar binnen toe. De orginele pijp tussen expansie en demper in, liep veel te ver de expansie in en was voor hoge toeren echt veel te klein berekend. Het ver in het expansie gedeelte steeken zorgt voor een erg slechte flow van de uitlaat gassen, dit heb ik nu op gelost door het helemaal te lassen op een manier zodat het een goede flow heeft. Het was ook direct te merken toen ik hem weer starte met de nieuwe demper. De motor pakt nu veeel beter op en nu trekt hij veel beter en verder in de toeren door. Naar mijn idee is een 17.5 mm niet nodig wanneer je een goed afstelbare 15mm hebt. De compresie is naar mijn idee met een standaard voetpakking iets te laag en zou zo rond de 1:15 mogen zijn.
Kortom voor 239euro heb je echt heel leuk speelgoed waar je lekker aan kan sleutelen.
Dat is een klemmetje wat je tussen je slang van de koeling moet doen.. Een soort T klemmentje, spreek wel voor zich!
Hele fette helm hoor Chris!
[url=http://www.minibike-forum.nl/viewtopic.php?p=125081#125081][color=red][b]Hapsnap/Interfastfood Bike TEKOOP-EVT OOK IN ONDERDELEN. [/b][/color][/url]
Dat is een klemmetje wat je tussen je slang van de koeling moet doen.. Een soort T klemmentje, spreek wel voor zich!
Hele fette helm hoor Chris!
Sorry bdoelde ik... Maare krijg je dat t-klemmetje er bij of moet je die appart erbij kopen? En zo ja waar? En dat klemmetje moet je zeker zo dicht mogelijk op bij de cilinder doen? In de slang die van de cilinder naar radj gaat zker?
Dat klemmetje zit erbij. En het lijkt me dat je het water wat uit je radiator moet meten.. Dat is namelijk het water wat gaat koelen!
Ik zou het mis kunnen hebben hoor, maar die slang op je cilinder is al zo kort, en heel erg dik!
[url=http://www.minibike-forum.nl/viewtopic.php?p=125081#125081][color=red][b]Hapsnap/Interfastfood Bike TEKOOP-EVT OOK IN ONDERDELEN. [/b][/color][/url]
rodericky14 schreef:waar woon je, als je in denhaag en omstreken woont kan je die t klem bij Rehorst kopen
Ok, maar waar moet je hem precies plaatsen? Of heeft die jonge boven mij gelijk? En waar heb je die teller gekocht? En hoe sluit je die toerenteller aan?
die teller die racebeest heeft is eigenlijk voor de computer maar dat werkt ook goed , een toerenteller kan je ook bij rehorst kopen, ze hebben bijvoorbeeld de Koso toerenteller met temperatuurmeter, maar de stage6 is nauwkeuriger.
kijk maar bij AE http://www.minibike-forum.nl/viewtopic. ... &start=585
hij heeft de teller zo gemonteerd ,
Ik heb Nu een Büse Pak in de kleur gif groen fel oranje blauw en zilver egt waanzinnig vet pak, en past bij me helm!! fotos komen nog of je zult me mischien zien in poeldijk.
+ 72 tandwiel
mischien nog me bike spuiten?