Prelude's politie minibike project! (striping af zie p6!)

Alle chinese bikes (dus ook V-racer en Sendai) - Chinese bikes

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Welke versie moet ik spuiten?

Politie bike
96
79%
Honda Repsol met zilveren velgen
4
3%
Honda Repsol met oranje velgen
21
17%
 
Totaal aantal stemmen: 121

Prelude

Bericht door Prelude »

Kijk eens wat ik zonet gekregen heb?

Afbeelding
Rolletjes politiesticker :)

Afbeelding
Close-up zonder licht (reflectie)

Afbeelding
Close-up mét licht (reflectie).

Dit is dus the real deal :twisted:
kleine_duivel
spammer
Berichten: 6479
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 17:55
Locatie: friesland

Bericht door kleine_duivel »

ik weet niet of het legaal is om dat ding te maken als een politiemotor, maar miss geven ze er een smak geld voor op het bureau en ziet je hele dorp of stad jouw bike!! :lol:
Prelude

Bericht door Prelude »

Dat zou wel een stunt zijn hahaha!

En nee, je mag nooit of te nimmer jezelf voor doen als een ambtenaar in functie, maar ik denk dat iedereen wijs genoeg is om te zien dat dit spot is (vooral omdat er een polini logo op komt). Overigens denk ik niet dat ze er wat mee gaan doen, of ze moeten in een rot bui zijn, dan kunnen ze het ding in beslag nemen, maar dan bouw ik over een maand toch weer een nieuwe.

Ik zie het als een grappig project, en het lijkt me leuk om op automeetings met zo'n ding bij mijn auto te staan, als agent zijnde moet je daar ook maar de humor van inzien. Ik denk dat als ze dit voorleidden aan de officier van justitie, dat die er zelfs om kan lachen! Dus ik ga lekker mijn gang en kijk wel wat er uit komt. Als ik dan toch ooit in aanraking met justitie moet komen, laat het dan maar op deze manier zijn! Dan hou ik er een hoop lol en een sterk verhaal op na.
Gast

Bericht door Gast »

Prelude schreef:En nee, je mag nooit of te nimmer jezelf voor doen als een ambtenaar in functie,
Pffjieww....

Gelukkig hebben ze me toen ik klein was niet opgepakt toen ik met mijn politie pakje mijn vrienden achterna zat :P
Gast

Bericht door Gast »

mn pa zit bij de politie!! lol,, ik heb t m laten zien, hij vind t n geweldig project :D ik ook trouwens! (leuk dat je zei: wel jammer als ze m innemen, maar dan bouw ik volgende maand toch weer n nieuwe) !!

t leven is leuk, en als ze m innemen alleen om hoe ie eruit ziet, zou ik ze gewoon vertellen dat ik dat niet vind kunnen, omdat het zeer racistisch is. (moet je ze zeggen dat ze toch ook geen zwarten oppakken omdat ze n donkere huidskleur hebben..)(kan alleen als je niet t politie-logo erop zet <polini kan wel>) iig succes ermee!!
Prelude

Bericht door Prelude »

Leuk antwoord! Maar ik ga er toch de openbare weg niet mee op, ik heb de bike gekocht voor bij automeetings, zodat ik 'm ernaast kan zetten. En wat is er nu leuker dan een politiebike? Ik bedoel, het gaat reacties uitlokken! En dat lijkt me leuk. Het vervelende is wel dat als een agent vervelend wil zijn, hij het ding ik beslag kan nemen. Dat zou ik dan wel een lage actie vinden, zolang ik er niets verkeerds mee doe toch?

Zou je voor mij eens willen vragen wat er over het algemeen wordt gedaan met dit soort projecten? Of er iets bekend is over een soortgelijk verhaal? Want ik heb al op internet gezocht, er was een man die een "stop, politie" bordje in zijn auto had, terwijl hij zelf niet van de politie was, en mensen ook echt aansprak op hun verkeerde rijgedrag. Ondanks dat de man goed werk verrichte, heeft hij wel een proces verbaal gehad.

Misschien dat ik zelf eens langs het bureau moet lopen, maar denk dat ze meteen alles van me willen weten op dat moment :P
marijnoo

Bericht door marijnoo »

Prelude schreef:Leuk antwoord! Maar ik ga er toch de openbare weg niet mee op, ik heb de bike gekocht voor bij automeetings, zodat ik 'm ernaast kan zetten. En wat is er nu leuker dan een politiebike? Ik bedoel, het gaat reacties uitlokken! En dat lijkt me leuk. Het vervelende is wel dat als een agent vervelend wil zijn, hij het ding ik beslag kan nemen. Dat zou ik dan wel een lage actie vinden, zolang ik er niets verkeerds mee doe toch?

Zou je voor mij eens willen vragen wat er over het algemeen wordt gedaan met dit soort projecten? Of er iets bekend is over een soortgelijk verhaal? Want ik heb al op internet gezocht, er was een man die een "stop, politie" bordje in zijn auto had, terwijl hij zelf niet van de politie was, en mensen ook echt aansprak op hun verkeerde rijgedrag. Ondanks dat de man goed werk verrichte, heeft hij wel een proces verbaal gehad.

Misschien dat ik zelf eens langs het bureau moet lopen, maar denk dat ze meteen alles van me willen weten op dat moment :P
Als je hem enkel voor de show gebruikt, op autoshows, zullen ze hem niet afnemen. Het is immers verboden erop te rijden op de openbare weg, niet om er 1 neer te zetten voor de show (zonder benzine erin ;)).
Prelude

WIP!

Bericht door Prelude »

Zo, ben er aan begonnen! Vandaag vrij dus eindelijk de kans om verf te halen en dergelijke.

Bike strippen
Afbeelding

Schuren en plamuren
Afbeelding

En schoonmaken natuurlijk
Afbeelding

Schroefjes verzamelen
Afbeelding

Welk onderdeel hoort er niet thuis? :o
Afbeelding

Profi spuitkabine :shock:
Afbeelding

In de spuitkabine
Afbeelding

Tadaaaa! En meteen testen of de strepen over te spuiten zijn met blanke lak
Afbeelding

Overzichtje, note the refectie op het blauwe ding (wat bijna dezelfde kleur als de bike heeft!)
Afbeelding

Dat was het voor vandaag, morgen de rest spuiten (onderkuip is al klaar nu), dus de tank en de achterkap, achterspatbord, dan dit weekend stickers plakken :)
RaceBeest

Bericht door RaceBeest »

ben benieuwd hoe het er helemaal uitkomt te zien :wink:
Laatst gewijzigd door RaceBeest op di 18 jul 2006, 21:09, 2 keer totaal gewijzigd.
RaceBeest

Bericht door RaceBeest »

jaaja Schuren doe ik nu ook, geen leuk werk :P
Laatst gewijzigd door RaceBeest op di 18 jul 2006, 21:09, 1 keer totaal gewijzigd.
Prelude

Bericht door Prelude »

Nu wel als het goed is :) Had jpg in plaats van JPG gedaan :roll:
pascalo

Bericht door pascalo »

geweldig
Prelude

Bericht door Prelude »

Update 2:

Spuitwerk is klaar, stickers gaan er op!

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding
Gebruikersavatar
doede46
forum gebruiker
Berichten: 1818
Lid geworden op: di 22 feb 2005, 22:53
Locatie: Mantgum/Hilversum

Bericht door doede46 »

ziet er allemaal goed uit, maar wat ik niet snap..;

waarom haal je niet gewoon je tankzit eraf en hang je hem op en vervolgens spuit je de kap?
nu moet je je hele bike afplakken.. :roll:

verder toppie

MvG DoeDe
-------------------------------------------------------
I’d like to smell burned rubber in the morning!!
-------------------------------------------------------
speedydevil

Bericht door speedydevil »

Vet das echt mooi vorral die stickers erop
Plaats reactie