[NMC 1] Lelystad 7 April 2007 !

Verslagen over gehouden of te houden races

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Gebruikersavatar
Boertje
forum gebruiker
Berichten: 89
Lid geworden op: zo 30 jan 2005, 21:17
Locatie: opijnen
Contacteer:

Bericht door Boertje »

De eerste wedstrijd in de puch klasse voor mij. Het ging lekker de eerste manche had ik de 5de plaats. Bij de eertse bocht lag ik 2de en die plaats heb ik gehouden tot de finish Karel was te snel voor mij.
De tweede manche 2de gestart. Al snel als eerste(maar niet te snel). Na wat ronde even een probleem met een achterblijver. En daar was Karel weer. Toch weer terug gekomen en weer Karel in gehaald. Zo blij als een klein kind als eerste over de finish \:D/ . Echt super tot dat ik op de lijst keek :evil: . Toen was ik niet meer zo blij. De rest weten jullie. Toch nog de 2de plaats algemeen. Nu op naar zwolle met zijn alle. Laat het weer een gezellige dag worden, en allemaal wat punten verdienen. En allemaal bedankt voor jullie steun.
p.s. cees bedankt voor de mega machine 8) 8)
[b][color=red]klik hier voor onze site[/color][/b] [size=200][b][url=http://www.ssb-racing.nl]SSB-racing[/url][/b][/size]
Gebruikersavatar
Jantjuh #96
forum gebruiker
Berichten: 829
Lid geworden op: di 11 jan 2005, 21:36
Locatie: Tilburg [NB]
Contacteer:

Bericht door Jantjuh #96 »

R-T,de_Haan schreef:..waarvan ik het enigste meisje. ik had 15e gekwalificeert, 1L karen prins 2: ? weet naam niet :wink: 3: John de haan..
Die nr. 2 was ik :)! Alleen ik moet nog goed mijn starts oefenen. In de 1e manche had ik dus de 2e startplaats, maar ik kwam als 9e uit de eerste bocht. Maar die race ben ik toch nog 5e geworden net achter mijn teammaat Hans Sterk. Het enigste pluspuntje was dat ik die manche als enigste onder de 38 sec. zat :D !

De 2e manche had ik alweer een slechte start gemaakt en ben toen nog uiteindelijk 6e geworden. Maar aangezien dat Boertje een tijdpenalty had gekregen was ik toch nog 5e :). Mijn teammaat Hans was 3e geworden.

Ik kijk nu al uit naar Zwolle :twisted: !
[url=http://members.home.nl/jantjuh96][b]www.JaGuToRacing.nl[/b][/url]
[size=75]NK Zelfbouw Lucht 2007: 2e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2008: 1e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2009: 7e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2010: 2e plaats (tussenstand)[/size]
Gebruikersavatar
*HANK*
forum gebruiker
Berichten: 1375
Lid geworden op: di 12 okt 2004, 21:14
Locatie: LEKKERKERK

Bericht door *HANK* »

Hallo

Zo ook voor mijn is de kop er af en zit de eerste wedstrijd er op.
Het begon weer eens met een natte baan, dus weer eens druk in de weer met de banden, ja ook mijn dochter rijd dit jaar mee (klasse 1) dus moest 2 bike's klaar maken en ik moet zeggen dat is even druk, maar gelukkig met wat hulp van bart stond alles op tijd klaar.
Dan de eerste vrije tranining dat ging niet verkeerd even wennen aan de bike maar het ging steeds beter met uiteindelijk de 2e tijd.
Wel kon de vertanding nog langer ging weg met 8 om 69, dit later naar 8 / 65 gezet.
Pol training: De baan was inmiddels weer droog en konden de regen banden er weer vanaf.
Lekker mijn rondjes kunnen draaien maar door de droge baan ging het bij iedereen al een stuk harder en kon er zelf de 7e tijd uitpersen.
1e manch: Starten vanaf de 7e plaats (moet wel wat beter :oops: ) alleen ik zag nergens het start licht staan, bleek dus helemaal aan het einde van het rechte stuk te staan nou ja dan maar op de eerste rij letten wanneer ze weg gaan.
Na de start kwam ik samen met Cees te rijden en dat is heel de wedstrijd zo gebleven, samen hebben wel een flinke strijd uit gevochten waar dan Cees weer voor lag en dan ik weer, maar uiteindelijk kon ik toch voor Cees eindigen op een 5e plaats.
Wel aan het einde van de race wat meer herrie, namelijk de demper was van de uitlaat gebroken, dit met een rol tape en een kraspen weer opgelapt.
2e manch: weg van de 5e plaats en er achter gekomen waar het startlicht stond, best wel goed weg bij de start maar na de eerste bocht toch wat plaatsen verloren en kwam met Jeroen en Cees in een groepje terecht, ook hier weer een flinke strijd met positie wisselingen, deze keer was Jeroen de winnaar gevolgd door Cees (revange van Cees) en eindigde ik als 8e.
Al met al een goede dag maar het moet allemaal nog wel een stuk harder, aan de bike licht het niet deze stuurd heel goed en ook aan trekkracht ontbreekt het niet de bike voldoet wat dat aan gaat helemaal aan de doelstellingen die we gesteld hadden voor de bouw.
Ik moet dus gewoon nog wat harder gaan rijden, maar daar gaan we aan werken.
Buiten de uitslag ben ik zeer tevreden over de bike, en alles is heel gebleven (op de uitlaat na dan) en hij rijd goed.
Bart had wat minder geluk na de 2e training bleek de tussenplaat losgekomen te zijn van het carter, dit was tijdens de bouw al een zwak punt maar hadden eingelijk de hoop dat het wel zou gaan (dus niet) dit is bij mijn blok al aangepast, maar moet dus nu ook bij bart aangepast worden.

Ook heeft Patricia gereden en dat ging goed met 2 x 12e als uitslag en dagtotaal 11e van de 15 zijn we dan ook zeer tevreden.
Op naar de volgende wedstrijd.
Gr HK Racing.

NK 2006 5e geworden.
NK 2007 9e geworden.
NK 2008 Bike overgedragen aan Patricia en 6e geworden.
NK 2009 rijder Patricia 3e geworden!!!!!!!
NK 2010 rijder Patricia Kampioen Zelfbouw water!!!!!!!!
NK 2011 rijder Patricia 3e geworden!!!!!!!!
Gebruikersavatar
üntiej#21
forum gebruiker
Berichten: 3658
Lid geworden op: di 25 mei 2004, 19:05
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Bericht door üntiej#21 »

Ja, de 2e manche was ontzettend spannend !

Ik , Cees en Hank de gehele race aan het vechten, maar vooral Ceen en Hank, die worstelden achter mij...

Ik kon de Zundapp horen brommen bij het uitkomen bochten.. dus wist dat Ceesje er nog zat !

Super spannend, en stuivertje wisselen tussen Cees en Hank, gelukkig heb ik de hele race voor kunnen blijven..

Positief beeld voor de volgende race dus !

Nog wat doen aan de motor, die kan nog beter lopen namelijk... de starts gingen geweldig, vloog weg... alleen de topsnelheid (lees: sproeierbezetting bij hoge toeren) moet nog in orde gemaakt worden.
[img]http://www.wildeman-tweewielers.nl/pics/avater-jeroen.jpg[/img]NMC 2005: 11e | NMC 2006: 5e | NMC 2007: 4e | NMC 2008: 2e | NMC 2009: 1e !
JoeyWL

Bericht door JoeyWL »

Heeft iemand ook een hele uitdraai oid van de uitslagen? Of kan iemand mij vertellen hoeveelste Ed is geworden? :lol:
Gebruikersavatar
*HANK*
forum gebruiker
Berichten: 1375
Lid geworden op: di 12 okt 2004, 21:14
Locatie: LEKKERKERK

Bericht door *HANK* »

Ed Luiten is 3e geworden, dit met een pijnlijke enkel overgehouden in de 1e manch na een aanvaring met Henry Bosman.
Gr HK Racing.

NK 2006 5e geworden.
NK 2007 9e geworden.
NK 2008 Bike overgedragen aan Patricia en 6e geworden.
NK 2009 rijder Patricia 3e geworden!!!!!!!
NK 2010 rijder Patricia Kampioen Zelfbouw water!!!!!!!!
NK 2011 rijder Patricia 3e geworden!!!!!!!!
JoeyWL

Bericht door JoeyWL »

Aah ok, :) bedankt wou dat ff weten ;)
kapri#99
nieuwe gebruiker
Berichten: 13
Lid geworden op: zo 08 apr 2007, 20:13
Locatie: Fort

Valse start

Bericht door kapri#99 »

Tja, sorry dat heb ik weer, ik maak mezelf zo natuurlijk niet echt populair. :oops: Nadat ik in de eerste manche een perfekte start maakte, ging het in de tweede wedstrijd naar mijn gevoel minder.
Ik had zelf echter niet het gevoel dat ik een valse start maakte maar op de videobeelden is toch duidelijk te zien dat ik iets naar voren rol.
Helaas is Raymond hier het slachtoffer van geworden en bij deze wil ik nogmaals mijn verontschuldiging aanbieden.
Door de versprongen startopstelling kon ik niet zien hoe de anderen startten en omdat ik als derde de eerste bocht inging twijffelde ik eerst niet aan het bordje dat getoond werd door de official met Jumpstart No. 29.
Het eerste gedeelte van de wedstrijd besloot ik dan ook achter Raymond te blijven, echter halverwege deed Raymond nog een schepje bij het tempo op en kon ik hem niet meer direkt volgen. Raymond heeft gewoon een perfekte race gereden.
Achteraf had Raymond de overwinning gewoon verdiend, en hoop ik dat iedereen mijn excuses kan aanvaarden.
Ik zal in Zwolle bij de start mijn rem goed inknijpen om dit dan te voorkomen, en een beter gevoel aan een wedstrijd over te houden.
Gebruikersavatar
rkpdude
forum gebruiker
Berichten: 962
Lid geworden op: vr 23 mei 2003, 21:56
Locatie: Noord Holland
Contacteer:

Re: Valse start

Bericht door rkpdude »

kapri#99 schreef:Ik had zelf echter niet het gevoel dat ik een valse start maakte maar op de videobeelden is toch duidelijk te zien dat ik iets naar voren rol.
Helaas is Raymond hier het slachtoffer van geworden en bij deze wil ik nogmaals mijn verontschuldiging aanbieden.
Ik zal in Zwolle bij de start mijn rem goed inknijpen om dit dan te voorkomen, en een beter gevoel aan een wedstrijd over te houden.
Hee Karel,

Dat jij een jumpstart maakte kan gebeuren, je staat toch als een veer gespannen en op elke beweging springt die veer los. Dat boertje hiervan de dupe is geworden is jammer, maar daar hoef jij je niet voor te veronschuldigen. Dit is een beslissing die de wedstrijdleider heeft gemaakt, en in dit geval hebben ze niet goed opgelet.

Ik denk dat dat misplaatste gevoel van je komt doordat je op het hoogste treedje stond, met nul behaalde punten :roll:

Groeten Roel
NK 2003 6e geworden..
NK 2004 6e geworden..
NK 2005 7e geworden..
NK 2006 1e geworden..
NK 2007 2e geworden..
NK 2008 1e geworden..
NK 2009 7e geworden..:shock:
NK 2010 2e geworden..
NK 2011 2e geworden..
NK 2012 2e geworden..
NK 2013 1e geworden..
jarno_blata_23

Bericht door jarno_blata_23 »

heeey

jah het was een leuke dag!
Alleen zeiden ze tijdens de prijsuitrijking dat de punten niet meetellen en dat dus nog iedereeen op 0 staat in het kampioenschap!
maar hier krijgen we nog bericht over van der RAP.
Sissi waar staan die foto's ???ik kan ze niet vinden :oops:

Gr Jarno #23 www.jarno23.tk
Gebruikersavatar
üntiej#21
forum gebruiker
Berichten: 3658
Lid geworden op: di 25 mei 2004, 19:05
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Bericht door üntiej#21 »

Welkom op het forum trouwens Karel !.

Je hebt goed gereden, samen met Raymond gewoon de snelsten.

Shit happens, valse starten ook.

De èèn valt uit met motorpech, de ander maakt een jumpstart..

Gebeurd gewoon ! Alleen jammer dat ook Raymond er bij betrokken was.

Al met al voor beiden een verdiende uitslag naar mijn mening.. en in Zwolle weer zo spannend !

Groetjes,
Jeroen #21 ( watergekoeld zelfbouw )
[img]http://www.wildeman-tweewielers.nl/pics/avater-jeroen.jpg[/img]NMC 2005: 11e | NMC 2006: 5e | NMC 2007: 4e | NMC 2008: 2e | NMC 2009: 1e !
Gebruikersavatar
Jantjuh #96
forum gebruiker
Berichten: 829
Lid geworden op: di 11 jan 2005, 21:36
Locatie: Tilburg [NB]
Contacteer:

Bericht door Jantjuh #96 »

Ik heb nog een keer gekeken en de tijden staan nu wel op MyLaps. Hier de link: http://rapholland.mylaps.com/

Bij Klasse 0 & 1 staat Race 1 er nog wel op, maar bij de andere klasses staan de uitslagen van de races er niet op. De tijden van de Vrij training en de Kwalificatie staan er wel helemaal op.

Ik vind het zelf maar vreemd :? ..
[url=http://members.home.nl/jantjuh96][b]www.JaGuToRacing.nl[/b][/url]
[size=75]NK Zelfbouw Lucht 2007: 2e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2008: 1e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2009: 7e plaats
NK Zelfbouw Lucht 2010: 2e plaats (tussenstand)[/size]
Gebruikersavatar
Henry
forum gebruiker
Berichten: 73
Lid geworden op: zo 02 jul 2006, 15:16
Locatie: Staphorst

Bericht door Henry »

De uitslagen van de 1e en de 2e race van de modified staan er niet eens bij :?

Groeten Henry
Pasini MPR 50cc

50cc Open
Plaats reactie