koelvloeistof in de uitlaat

Technische vragen in het algemeen. -Technical questions in general

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Plaats reactie
lwd-mini

koelvloeistof in de uitlaat

Bericht door lwd-mini »

Hallo heb sinds vrijdag een watergekoelde mini bike alleen stroomde vandaag de koelvloeistof uit de uitlaat .... dat kan niet goed wezen... hij start niet meer wat logisch is want de cilinder zit ook vol... heb hem al uit mekaar gehad was niet echt te zien waar het weg kwam ... ik hoopte eigenlijk dat dat er iemand is die mij even kan helpen met suggesties van waar ik het moet zoeken . . . . .


Met vriendelijke groet Pascal
Gebruikersavatar
Raytje192
forum gebruiker
Berichten: 1816
Lid geworden op: zo 13 feb 2005, 11:04
Locatie: Goes
Contacteer:

Bericht door Raytje192 »

Heb je toevallig de koelgaten van je cilinder al uit geboort want dan heb je die mogelijk lek geboort, en anders is of je voetpakking of koppakking lek of eventueel je waterpomp kering :wink:
R² Tuning
Minibike racing team.
Zelfbouwer rijder
Gebruikersavatar
coen
forum gebruiker
Berichten: 668
Lid geworden op: vr 12 mei 2006, 09:51
Minibike:: Blata WRS
Blata R
Blata JR
Zelfbouw 65cc Polini
Chinees 49cc 14mm sha (loopt al 10 jaar zonder problemen)
Mini crosser 49cc
Locatie: tilburg

Bericht door coen »

terpompkeering lijkt me stug las er water in de uitlaat staat, dan zou je vliegwiel nat moeten zijn :wink: (spreek uit ervaring) kan indd je voet of koppakking of je carterpakking zijn die scheef zit ofzo. suc6 ermee
Blata WRS + Kit
Blata JR
Zelfbouw 65cc polini
Chinees 49cc
whatever

reply

Bericht door whatever »

ik heb het zelfde en ze zeggen bij mij dat me kop agfevlakt moet worden dus dat wordt van de week gedaan ik heb ook overal naar gekeken maar alles was voor de rest goed nu dit proberen en dan kijken succes ermee
Plaats reactie