Net men vliegwiel verlicht, denk ik: Ik test em eens. Ik start em, loopt prima! Maak ik voor de lol eens een burn-out(voorrem niet ingehouden aleen de achterkant opgetild), zie ik ineens een vlam of wat dan ook uit de rem komen . De rem zelf is niks is mee en werkt nog gewoon.
Kan iemand ff uitleggen wat dat voor vlam is? Video: http://nl.youtube.com/watch?v=b75XRZAl1Vw
er ligt iets zwarts op de grond en dat gaat in je rem zittne
en het vliegt er ineens uit, wel raar want je voorwiel draaid nouwelijks?
(misschien spoken)
hmm... Als ik het zo bekijk vliegt dat zwarte stukje eerst tege de stoel tussen de band (die niet draait ) en dan tussen de rem door. En door het licht lijkt het stukje net een vlammetje
het is gewoon opgenomen en er vliet snel een blaadje langs de kamera ofzo en dat prezies op het goeie plekje dan krijg je ook zon efect
mischien was dat zwarte ding wel een vlieg ofzo
op het moment dat hij gas wil geven moet je naar de stoelpoot kijken van links dan zie je alemaal dingentjes vliegen
Laatst gewijzigd door perry1990 op wo 27 jun 2007, 10:04, 1 keer totaal gewijzigd.
Denk wel dat het een vlam is maar dat ze dan wel uit de uitlaat komt, dat kan wel.
Paddock: http://www.minibike-forum.nl/viewtopic.php?t=20168
Site: www.freewebs.com/xtremepocketbiketuning -> met techniek-sectie
Nieuwe Polini carbon membranen te koop voor elke bike: http://www.minibike-forum.nl/viewtopic.php?p=306730#306730
NRGizer schreef:Denk wel dat het een vlam is maar dat ze dan wel uit de uitlaat komt, dat kan wel.
Je hebt gelijk. Men uitlaat zit los en de ophanging is kapot. De vlam komt uit het beginstuk van de uitlaat . Door de camera lijkt et net op die uit de rem komt. Dat zwarte stukje wordt gewoon door de wind weggeblazen.