The yellow Beast, power project

Alle chinese bikes (dus ook V-racer en Sendai) - Chinese bikes

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Leuk Project?

JA
17
39%
NEE
27
61%
 
Totaal aantal stemmen: 44

Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

The yellow Beast, power project

Bericht door Boss »

SETUP:

Blok 49cc chinees
bougie Champion
uitlaat Tecnigas Gp-1
carb dellorto 14 mm Immi
Verlicht vliegwiel
Tandwielverhouding 7-78
sproeier 70

Zo staat de bike er nu bij Nog zonder tecnigas
Afbeelding










Hallo,

Ik ben begonnen met mijn minibike project!

Het gaat hier om een chinees frame en chinese kappen en chinese wiellen en remmen en noem het maar op :P

Ik heb gister de kap gespoten en ja het ziet er aardig uit al zeg ik het zelf..

Ik had al veel ervaring van het modelbouwen ( Rc auto kappen enzo)
De lijnen in de kap zijn geen stickers maar afgeplakte delen van de oude kleur!

Afbeelding


De volgende onderdelen zijn vandaag besteld besteld bij minibike stunter!


Race Voetsteunen - Hoge Grip! - Geanodiseerd Aluminium, kleur: goud
Tankdop
Compleet 47cc / 49cc motorblok met carburateur en trekstarter
Gashendel - Compleet
Uitlaatbeugel 39cc minibikes
Standaard uitlaat voor de meeste 47cc / 49cc minibikes, driehoekige demper
Gaskabel + Remkabels (Voor + Achter) - Set
Benzineslang - Universeel - FEL GEEL! - 10cm!
Benzinekraan voor Standaard Carburateur - compleet met o-ring!
Kill Switch (geschikt voor alle minibikes)
Stuurhelft / Clipon - compleet - per stuk - zowel geschikt voor links als rechts


Verder zal er een dubbele computer ventilator ingebouwd worden voor de motor die op een 12 volt batterij zal lopen.( deze is vandaag gemaakt)
Deze zal aangaan bij stilstand, Hij is eigenlijk meer voor de sier!

Zo was hij toen ik hem kocht voor 17 euro..
Afbeelding


En zo staat hij er nu bij na een paar uurtjes werk in de garage.
Afbeelding

Alle onderdelen die ik heb besteld , heb ik zo toepasselijk mogelijk gekozen ( kleur) zoals gele benzineleidingen en gouden voetstepjes, die kwamen het meest in de buurt van geel.

Er zijn trouwens ook de gratis minibike.nl stickers besteld in blauw reflecterend.

Update komt weer als er iets interesants is gebeurd.

GR Boss


UPDATE!

Ik heb vandaag de ventilators gëinstaleerd en het ziet er aardig uit en is vrij stevig.


Afbeelding
Afbeelding


En ik heb velgen met bandjes besteld omdat raar genoeg de andere lek waren en de lucht er supersnel uitliep... jammer dus.

Ik ben dus gewoon voor de chinese gegaan en heb een soort bronzen velgen met slics besteld. De oude velgen ond ik maar niks en hadden waarschijnlijk ook iets met het afsluitprobleem te maken



Afbeelding

Dat was het even voor vandaag !

GR Boss

UPDATE!

Vandaag maar even Gaas gehaald (het kippenhok van de buren bewerkt)

Dat aan de voorvork gemonteerd en voor de ventilators.
De foto is niet egt goed, maar als je gewoon naar de minibike kijt ziet het er toch wel aardig vet uit!

Afbeelding



En ik heb het voorspatbord gespoten en daar een ster in gezet

Voor:

Afbeelding


Na:

Afbeelding


Ook heb ik de bike bestickerd, Dankjewel jochem :oops:

Afbeelding


Afbeelding




Ik kon het niet laten :oops:
Afbeelding


Gr Boss


UPDATE!

Vandaag heel de bike gestript , en met veel moeite alle sierlijsten eraf gehaald.
Ook zijn de lagers netjes uit develg gekomen maar man dat was een werk zeg!

ook de rechter stuurhendel verwijderd, Deze word vervangen door nieuwe.

Jochem had nog een luchtfiltertje liggen , Hij weet niet precies waarvan maar ziet er goed uit, het is een filter in de vorm van een koker ongv 7.5 cm lang met aan de ene kant bijna hellemaal open en aan de andere kant een gaatje, daar heb ik een schroeg met bout ingedraaid en vat gesoldeer. foto's komen want uitleg is beetje vaag.!

Dat was het weer wacht nog steeds op onderdelen!

Gr Boss
Vervelende reacties zijn niet egt gewardeerd reageer dan niet aub :x


UPDATE!

De onderdelen kwamen zaterdag 18-10-08 Binnen


En heb toen heel de bike in elkaar gezet, waar ik in totaal van 9 tot 5 mee bezig ben geweest , het was natuurlijk ook mijn eerste keer.
De bike rijd, hij trekt goed op en loop goed stationair, Als de bike stationair loopt kan ik hem nog langzamer laten lopen maar dan krijg ik hem niet aan als hij koud is , ook niet met de choke
De bochten gaan goed alleen de voetsteuntjes gaan af en toe los, Iemand hier een oplossing voor ze staan gewoon keihard aangedraaid...

Hier wat foto's van de Bike!

Blok zit er net onder.

Afbeelding

Zo staat de bike er nu bij.
Afbeelding

De uitlaat met driehoekige demper.

Afbeelding


Morgen zal ik een filmpje maken met mij aan het rijden met meer foto's


GR Boss



Filmpje kon niet gemaakt worden, ik was aan het rijden en wou even het voetsteuntje goed vastzetten. zet ik de bike uit en benzinekraan dicht, komt er enorm veel benzine uit de overloop, Ik durf mijn carb niet uit elkaar te halen.
Morgen maar even kijken.

:

De carb is schoongemaakt met benzine, Hij doet het nog steeds niet werkelijk alles geprobeerd. Maar geen resultaat, er is dus een mailtje verstuurd naar minibikestunter.nl om een oplossing omdat dit buiten mijn schuld om is.

Gr Boss Priester


C'est le petit update Ik weet hoe gebrekkig mijn frans is :P

Gister nieuwe bobine binnen gekregenm werkt perfect voel gelijk verschil met trekken, alleen ik dacht eerts dat er iets in de carb zat dus die had ik uit elkaar gehaald, en toen met terugzetten van gasschuif, zo stom geweest om die 2 euro vormige ringetjes terug te stoppen, en dus kwijtgeraakt maar jochems vader had er waarschijnlijk nog een paar liggen en die komen dus hopelijk van de week en dan komt eindelijk de video! :lol:
Ik wil in die tussentijd nog wat optische dingen doenmaar wet even niks.. Misschien leuke ideeën?

Gr Boss


UPDATE!

Morgen komen de gasnaald ringetjes binnen.
Ik heb de achterbrug hoogglans zwart gespoten, net als het voorspatbord en de remhendel maar die waren al gedaan door mij, Ik wil over een tijdje een achterspatbord van een 39 cc Nitro kopen, en die op maat maken en die geel spuiten,
Ook wil ik er misschien een dellorto imi opzetten en sowieso een sportfilter, die misschien met een zwarte buis binnendoor naar voren loopt zodat die voor het motorblok komt te zitten.

genoeg gepraat foto's van de gespoten achterbrug. Edit: ringetjes binnen gekomen , maar bike loopt niet alles is geprobeerd, en misschien toch maar even naar scootermaker of iets dergelijks brengen
:

Halverwege het afplakken
Afbeelding

Afbeelding


UPDATE:

Minibike gemaakt,

Benzinefilter zat verstopt en zat een knik in de slang, die maar even vervangen en ijzeren pennetje gezet tussen de 2 slangen want benzinefilter is besteld.

En nog meer dingen namelijk:

Powerfilter
kunstof aansluiting
39cc achterspatbord, dezelfde als op blata replica en ik ga die op pas maken.

heb vandaag ook nog even een filmpje gemaakt :twisted:

http://www.youtube.com/v/0rKADpoBIko

en de uitlaat demper is op wonderbaarlijke wijze afgescheurd :?
Effe laten lassen bij iemand!

Gr Boss

UPDATE!

De uitlaat was jammergenoeg niet meer te repareren omda de bevestigingpunten voor de demper waren gescheurd. Toen heb ik deze bevestigingspunten er compleet af gehaald en een tijdje zonder demper gereden maar dat was geen optie omdat dit simpelweg gewoon te veel herrie maakt.

Ik heb dus wat nieuwe onderdelen voor Sinterklaas besteld waardoor de bike toch wat beter zal lopen namelijk:

Technigas GP-1 Sportuitlaat
Dellorto 14 MM immi met sproeiers
Tandwiel 78 achter (standaard was 68) dus optrekken zal hij nu wel doen.
En race ketting.

Ook heb ik een onderkuip besteld om een streetfighter look te maken.


Vandaag is dus ook heel de bike uit elkaar gehaald om dat dat de carb makkelijker te instaleren maakt. Ik keek Even via de uitlaatschacht en bougiegat naar binnen en de slijtage viel mee geen aanlopende delen geloof ik en alleen wat piepkleine krasjes van de zuigerveren maar dat is normaal.

Ook heb ik het vliegwiel verlicht en dat was meteen te merken.

Dit was de update foto's komen hopelijk zaterdag of zondag.

GR Boss



UPDATE!

Ik heb de bike verlost uit het ty-rip virus.

Op de foto is er nog een te zien maar die is er nu al af.

De bike heeft nu een dellorto 14 mm immi carb en een tecnigas GP-1 uitlaat.

Hij heeft momenteel sproeiermaat 70 en daar trekt hij goed bij op .
Hij startte eerst heel moeilijk dus had ik er even 65 is gezet maar toen kreeg ik het bekende bwoaaaap geluid als ik vanaf stilstand volgas gaf. maar daarna trok hij pas goed door. Hij start nu nog steeds niet goed dus ik moet heel lang trekken. Maar ik denk dat ik al weet hoe het komt omdat de benzine te rijk gemengd is, ik heb dit probleem namelijk al eerder gehad.
De bike trekt op kleddernatte straatklinkers (dus heel glad) Met alleen maar wielspin weg met de standaard vertanding, dus niet te houden en met de 7-78 zal ik dus niet volgas weg kunnen trekken en op droog asfalt niet zonder autowheelie vollgas weg kunnen trekken , maar dat is niet zo erg.

Genoeg gelult foto's!

Gepolijst blokje, en zwart gespoten koppelinghuis
Afbeelding

de bike hoe hij er nu bij staat, de tecnigas oogt wat scheef maar die staat nu goed.

Afbeelding


Dit was het even.
Misschien deze week nog wat updates
Laatst gewijzigd door Boss op zo 07 dec 2008, 20:43, 20 keer totaal gewijzigd.
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
snipercast
nieuwe gebruiker
Berichten: 26
Lid geworden op: ma 21 jul 2008, 14:39

Bericht door snipercast »

Ziet er al goed uit erg apart die fans :) succes er mee ;)
Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

Bericht door Boss »

ja die fans had ik al in gedachte een paar manden terug maar toen zag ik dat iemand op het forum ookal zoiets heeft :oops:

Dus toen heb ik maar eerst 2 computer ventilators uit me oude pc gehaald die verlicht (in het midden heeeeel nauwkeurig laagje voor laagje wegschuren ) zodat ze niet iets harder draaien.

Ze hebben niet veel zin want het is een 49cc luchtgekoeld blok dat ik besteld heb.

Ik zet deze fans aan als ik stilsta.
Ze hebben misschien niet veel zin maar toch is de lucht achter de fans een stuk cooler 8)
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
snipercast
nieuwe gebruiker
Berichten: 26
Lid geworden op: ma 21 jul 2008, 14:39

Bericht door snipercast »

Die fans kan je ook nog ander kleur geven he want je kan die draai dingen er af hallen ik zal even kijk waar ik dat gezien had.
Gebruikersavatar
ruud
forum gebruiker
Berichten: 3631
Lid geworden op: za 03 mei 2003, 12:11
Locatie: Motor: GRC RR

Bericht door ruud »

waarvoor in hemelsnaam ventilators op een luchtgekoelde bike ??? :roll:
Gebruikersavatar
snipercast
nieuwe gebruiker
Berichten: 26
Lid geworden op: ma 21 jul 2008, 14:39

Bericht door snipercast »

Hier kan je zien hoe je de fans kan veranderen van kleur http://www.techzine.nl/tutorials/20/Gek ... n-mod.html
Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

Bericht door Boss »

ruud schreef:waarvoor in hemelsnaam ventilators op een luchtgekoelde bike ??? :roll:
Heb ik dat niet al uitgelegd in mijn vorige bericht tegen snipercast?

@ SNIPERCAST ik denk dat ik die fans inderdaad ga spuiten maar dat doe ik over een tijdje!
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
ruud
forum gebruiker
Berichten: 3631
Lid geworden op: za 03 mei 2003, 12:11
Locatie: Motor: GRC RR

Bericht door ruud »

Boss schreef:
ruud schreef:waarvoor in hemelsnaam ventilators op een luchtgekoelde bike ??? :roll:
Heb ik dat niet al uitgelegd in mijn vorige bericht tegen snipercast?

@ SNIPERCAST ik denk dat ik die fans inderdaad ga spuiten maar dat doe ik over een tijdje!
jha het is dus onnodig om deze op je bike te monteren..
als je stilstaat ?? een lucht gekoeld blok koelt gewoon uit zijn eigen af heeft hij de ventilators niet voor nodig :lol:
Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

Bericht door Boss »

Maar het ziet er wel kicke uit :oops:
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
Patrick
Site Admin
Site Admin
Berichten: 2235
Lid geworden op: wo 12 okt 2005, 20:37

Bericht door Patrick »

ruud schreef:
Boss schreef:
ruud schreef:waarvoor in hemelsnaam ventilators op een luchtgekoelde bike ??? :roll:
Heb ik dat niet al uitgelegd in mijn vorige bericht tegen snipercast?

@ SNIPERCAST ik denk dat ik die fans inderdaad ga spuiten maar dat doe ik over een tijdje!
jha het is dus onnodig om deze op je bike te monteren..
als je stilstaat ?? een lucht gekoeld blok koelt gewoon uit zijn eigen af heeft hij de ventilators niet voor nodig :lol:
lekker belangrijk, als je een luchtgekoeld blokje lang laten lopen als je stil staat... word hij daadwerkelijk warm.
Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

Bericht door Boss »

Dus Heeft het nou zin, een beetje, niet maar ziet er wel vet uit, Nee lelijk
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
Bertus
forum gebruiker
Berichten: 1252
Lid geworden op: do 29 sep 2005, 19:09
Locatie: Zwolle!
Contacteer:

Bericht door Bertus »

Op een indoorbaan zou ie ook wel niet zo heel veel koelen?

Ik vind het er wel grappig uitzien 8)
Boss
forum gebruiker
Berichten: 161
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 09:33
Locatie: Doos-vuilstort

Bericht door Boss »

even een vraagje... :oops:

Ik heb al een tank met benzinefilter en heb 10 cm gele benzine leiding en benzine kraan besteld. heb ik verder behalve het complete blok nog iets nodig om hem te laten lopen?
Dellorto te koop!
PM bij interesse
Gebruikersavatar
Minibike-Tuner
forum gebruiker
Berichten: 1368
Lid geworden op: wo 06 dec 2006, 17:42
Locatie: Rijen, Noord-Brabant

Bericht door Minibike-Tuner »

Boss schreef:even een vraagje... :oops:

Ik heb al een tank met benzinefilter en heb 10 cm gele benzine leiding en benzine kraan besteld. heb ik verder behalve het complete blok nog iets nodig om hem te laten lopen?
Benzine? :lol:
En gashandvat+kabel :wink:

Greetz. Minibike-Tuner
Gebruikersavatar
snipercast
nieuwe gebruiker
Berichten: 26
Lid geworden op: ma 21 jul 2008, 14:39

Bericht door snipercast »

Ja die trekstarter of zit die al op het blok ?:D
Gesloten