Nou na 5 maanden niet gereden te hebben was het vandaag weers zover! maar heb dit x niet op me eigen bike gereden( ik heb er geen meer maja!) heb vandaag es op een zpf gereden van barry! het ging int begin niet zo heel goed ivm sturen enzo kon er geen bal meer van haha! namaten ging het toch beter ! wat rijden die ZPF'S toch masterlijk lekker!
dankje wel barry en de vader van Barry voor alles! Het was werkelijk super!
Ohja en Jimmy en Rene(bedankt voor het rijden) die verhalen bij de bar.
moeten we echt vaker doen whahaha!
Geen dank Andreas, weer lekker kunnen lachen in de auto, ik vond het maar koud, en aangezien ik weer eens weinig geslapen heb werd het voor mij vooral gezellig aan de bar
I don't drive fast, I fly low....
Blata Elite 14 WRS
xD haha , k vond et nie zo heel fijn k kreeg me draai nie met
me nieuwe blok enzo en k vond et ook wat te koud
dus heb k ook nie veel gerden tot in de "warmere tijden " laat ons zeggen
En in de bar haha
Ik heb er ook weer lekkr gereden, samen met Livio en nick. ben een keer achterin onderuit gegaan maar had niks en de bike ook niet. me vader heeft wel een nieuwe band erop gezet en het duurde wel ff voor dat ik daar weer grip mee had. Maar onze gele monsters waren wel de baas op de baan
Dat was zeer duidelijk ja. Jullie reden af en toe ook in leuke ritsjes achter elkaar .
Ik was er dus ook. Ik was van plan te gaan rijden. ik heb 2 rondjes gereden, heel rustig, want ik moest me koppeling inrijden. In de 2e ronde begon hij te sputteren en te schieten en toen ik de pits in reed viel hij helemaal uit. Daarna liep hij alleen heel zachtjes stationair en gaf hij geen respons meer op het gas. Uiteindelijk thuis alles uitelkaar getrokken. Spijl tussen de kleppen van mijn membraan gescheurd en de kleppen waren tussen de spijl en het membraanhuis in geslagen . Dus dure dag voor mij .
Het was de repsol chinees met de fluor velgen trouwens.
Vandaag voor het eerst in Hasselt gereden een leuke baan met goede grip en een goede afzuiging, je ruikt bijna niks wat ook inhoud dat het er koud was.
Verder leuk om bekenden weer te zien en wie weet hou je er nog wel een demo aan over
wassink schreef:Vandaag voor het eerst in Hasselt gereden een leuke baan met goede grip en een goede afzuiging, je ruikt bijna niks wat ook inhoud dat het er koud was.
Verder leuk om bekenden weer te zien en wie weet hou je er nog wel een demo aan over