Na het slechte lopen zondag heb ik even alles schoon gemaakt en een benzine filter gemonteerd. er kwam een hoop sooi uit mn carb dus dat is wss de oorzaak.
Schoonmaken
Benzine slang met filter en snelsluiting opmaat maken
carb, uitlaat en airbox er weer op
en weer compleet
moet je toch wel lukken randy, jij hebt toch ff wat meer ervaring op de minibike als mij haha. denk dat als de data gunstig zijn dat in lelystad en staphorst mee rijd! en sws de voorjaars training!
Kikiracing schreef:moet je toch wel lukken randy, jij hebt toch ff wat meer ervaring op de minibike als mij haha. denk dat als de data gunstig zijn dat in lelystad en staphorst mee rijd! en sws de voorjaars training!
Minibiken ging redelijk, begin wat te gefocust op snel rijden waardoor ik juist te gespannen was. laatste sessie ging het super goed maar deed de timer het niet.
minibiken ging super goed, helaas had ik alweer pech! in de 3de sessie voelde de achterkant heel vreemd aan en reed ik naar de pitsstraat. daar bleek dat mn achterband was gescheurt, door wat wij denken een combi van een wat oudere band en oververhitting. we wilde hem al vervangen, nu hebben we geen andere keus.
nog maar een helm besteld als reserve, net als mn helm van vorig jaar en Shiro SH821. is toch wat goedkoper als een 2de AGV en heb er nog 2 visieren van ook.
enige verschil dit keer een Blauw witte ivm wijziging in kleuren ten opzichte van 2012