wedstrijd verslagje echt

Verslagen over gehouden of te houden races

Moderators: Patrick, Lg tweewielers, minipower, DMZohrab

Gebruikersavatar
dragonfly
forum gebruiker
Berichten: 723
Lid geworden op: ma 10 jul 2006, 17:47
Locatie: het warme maastricht
Contacteer:

wedstrijd verslagje echt

Bericht door dragonfly »

zow ik open het maar
nou de eerste kwalifactie was minder dus negende plek vertrokken in de race, de race ging beter de eerste bocht al meteen op de 4 de plek daarna steeds gas geven na de derde plek was even spannend toen zag ik de derde plek sneuvelen in de bocht die ging hard onderuit dus ik dacht ik pak de kans en race hem voorbij niet dus boemmmmmmm daar ging ik ook in de zelfde bocht bleek er toch iets van vloeistof te liggen want ik zat net weer op de bike kwamen de volgende al weer naast mij liggen dus met pijn en moeite de bike gestart moest ik toch de race staken ivm kromme voorvork en voet stepjes scheef verderwas het wel een leuke race tja en een hele mooie blauwe plek op mijn heup daar geef ik zelf een 8 voor.
maar de volgende keer ben ik er weer bij

en rob bedankt voor de hulp voor de bouten
groetjes roger
3de in Belgiës kampioenschap 2010 pitbike light klasse tot 160cc
3de in Belgiës kampioenschap 2011 amx minigp cup
pOORBOY

Bericht door pOORBOY »

=D> =D> =D> =D> =D> =D>
War wieder ein super Tag in Echt. Nächste mal sind wir wieder mit dabei ;)
rubbol

Bericht door rubbol »

ik heb mn beker op de kast staan :D

het was een leuke dag veel vreemde dingen gebeurt heb gekwalificeerd met een loszittende koppeling bij de start was mn transponder defect en bij het testen op de startlijn bleef mn gas hangen waardoor ik achter mn bike hangend op het achterwiel reed

maar toch een tweede plaats weten te halen

bedankt voor alles pke en hoplijk tot snel :D
Gebruikersavatar
lorenzo#42
forum gebruiker
Berichten: 1776
Lid geworden op: za 14 jan 2006, 23:28
Locatie: Houthalen Oost (B)
Contacteer:

Bericht door lorenzo#42 »

bij kwalifactie was ik 3de geworde en bij de race had ik weer peg :roll:
ik bleef weg glijden ik weet niet hoe dat komt maar ik wou 1 keer die voor mij was in hale en ik schoof weer weg volgende keer beter ..
was 2de keer op de wrs en 1ste keer indoor dus .. moest nog wennen
weet iemand toevalig mijn tijden ? :lol:
groetjes power-4tuning
Klik op afbeelding hier onder !
[url=http://www.lorenzo42.tk][img]http://img502.imageshack.us/img502/1796/kopie2vanvoorbeeldzc4.png[/img][/url]
Gebruikersavatar
Hawk
forum gebruiker
Berichten: 804
Lid geworden op: zo 08 okt 2006, 13:58
Locatie: Roermond
Contacteer:

Bericht door Hawk »

Jaja was een super dagje. Heb lekker kunnen knallen. Was wel weer even wennen....

Nou de kwalificatie ging wel lekker. In een leuk groepje gereden en had de 4de tijd in die groep; dit bezorgde me plaats 7 in de snelle gevorderen groep.

Toen de race; hoe goed ik ook in de kwalificatie starte kwam er nu niks van. Zat aan de buitenlijn en werd gelijk weggeduwd. Eindelijk weg moesten een paar duitsers opscheppen en op hun neus gaan :lol: Dit ging nog zo een paar rondjes verder lol.
Toch nog in de race 6de kunnen worden alhoewel ik veel werd opgehouden door vallende mensen. beste tijd: 35.44

Nogmaals mijn dank naar Rob en de rest van de crew van PKE, julie hebben echt een topprestatie geleverd en leuke dagen georganiseerd!!

Wie heeft er nog foto's/filmpjes gemaakt? Zag mensen met een camera...

Groetjes,
Daniel
Gebruikersavatar
lorenzo#42
forum gebruiker
Berichten: 1776
Lid geworden op: za 14 jan 2006, 23:28
Locatie: Houthalen Oost (B)
Contacteer:

Bericht door lorenzo#42 »

was ik vergeete bij te melde
was echt een super dagje :lol:
(en nee andreas heb niet heletijd naar nicky gekeken en de rest van de mensen die dat denken :lol: )
alle foto's zijn mislukt
hier 2 filmpjes van de beginner groep mijn pa was vergeten te filmen bij
de rest :roll:
http://media.putfile.com/pke-echt-
http://media.putfile.com/pke-echt-2
en jammer andreas van mijn bike en jou bike jij heb ook altijd peg
maar whe hebben nog fijn gerden tijdens de pauzen :lol:
groetjes power-4tuning
Klik op afbeelding hier onder !
[url=http://www.lorenzo42.tk][img]http://img502.imageshack.us/img502/1796/kopie2vanvoorbeeldzc4.png[/img][/url]
Gebruikersavatar
thomas1991
forum gebruiker
Berichten: 3814
Lid geworden op: do 15 sep 2005, 18:18
Locatie: Tilburg

Bericht door thomas1991 »

Gisteren ook naar echt geweest, leuke dag..

Eerst lekker kunnen rondrijden bij het vrij rijden. Was wel ff wenen enzo aan de baan en me koppeling nog wat betere afgesteld. Maar verder ging het goed. Daarna pauze en nog staan kletsen met daniel, menno enzo. Toen daarna kwalificatie. Ik zat in de 2 de groep van de gevorderden, dus moest pas als laatste. Nou transponder en al aan de bike gemaakt, en had een rond of 4 gereden...
KLAPPPP daar schoot de bougie uit die cilinder kop :shock: , dat was dus einde kwalificatie en einde race. Omdat ik het toch nooit meer optijd klaar zou hebben voor de wedstrijd begon. Achja nog lekker staan te kijken bij de wedstrijden.
Gelukkig viel achteraf de schade mee, ik dacht dat de cilinderkop ook was gescheurd. Maar het is alleen de Hogedruk kop die afgebroken is. Dus even een nieuwe bestellen deze week.

Ik kom zeker vaker naar zo'n wedstrijdje toen, en rijden :lol:
Thomas - 75#
Je ziet het rubber roken, dubbel vermogen !
[img]http://img181.imageshack.us/img181/8433/123fu0.gif[/img]
Gebruikersavatar
Andreas
forum gebruiker
Berichten: 1478
Lid geworden op: za 05 aug 2006, 14:34
Locatie: Roermond
Contacteer:

Bericht door Andreas »

Nou het begon zo :P ...... ik kwam voor eht eerst me me broer zijn bike naar echt moest eerste head heel erg wennen aan de voorem want moest met voorem gaan remmen omdat me achterem kapot is (ja ik rem altijd met achterrem maar ga nu proberen met voorem) dus ik eerste heat rijden ging langzaam maargoed :P 2 e kom ik tijdens rondje daar de laatse bocht uit geef ik gas toen maakte hij hard geluidje ik d8 oh das de ketting maar maar nee de hele achtertandwiel uit de velg ofja de schroefjes zijn in de velg afgebroken dus ik d8 de dag zit er weer op voor mij maar gelukkig was lorenzo der en mocht ik op zij blata b1 rep rijden dus ik rijd derop 2 heats opeens voel ik iets wat niet goed voelde dus ik naar binnen was er iets bij achteras afgebroken ofzoiets weet het niet meer maargoed sorry daarvoor nog Lorenzo !!!! daarnaar in de pauze van half 11 tot 11 kwam me broer opeens naar mij toe en vroeg of ik op zijn grc wou rijden ik zij natuurlijk ja grc rr wie zegt dan nee :P dus ik erop rijden eerste paar rondjes wennen en daarnaar vond ik het wel goed gaan en heb met de grc ook de eerst goeien kneedown gedaan dusja de pauze was het vets !!!


dit was het :)

Mvg Andreas
Gebruikersavatar
nicky heuts
forum gebruiker
Berichten: 41
Lid geworden op: zo 11 mar 2007, 18:37
Locatie: herkenbosch
Contacteer:

Bericht door nicky heuts »

ja zeker weer een super dag!!
lekker kunne rijen.
toch nog 7e kunne worden bij de 2e groep.

maar ik wil vooral de mensen van pke bedanken.
voor al de hulp en de tips.
heb dit jaar super veel geleerd!!!
heeel heeeel erg bedankt O:)
www.nicky112.tk
Gebruikersavatar
Twan
forum gebruiker
Berichten: 1573
Lid geworden op: wo 01 jun 2005, 19:58
Locatie: Deurne
Contacteer:

Bericht door Twan »

power-4tuning schreef:(en nee andreas heb niet heletijd naar nicky gekeken en de rest van de mensen die dat denken :lol: )
Volgens mij Nicky breng jij verschillende dingen op hol bij verschillende rijders :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[url=http://www.dtpracing.nl][img]http://www.dtpracing.nl/imagesnieuws/advatarbike.jpg[/img][/url]
Gebruikersavatar
Pocketbike-PKE Echt
forum gebruiker
Berichten: 178
Lid geworden op: vr 22 sep 2006, 08:02
Locatie: Echt
Contacteer:

Bericht door Pocketbike-PKE Echt »

Tja.. Wat valt er nog over te zeggen.
Het was weer een geweldige race. In totaal waren er zo'n 35 rijders die er allemaal voor hebben gezorgd dat dit een mooie afsluiting van het seizoen is geworden.
Ook onze duitse rijders waren weer sterk aanwezig. In totaal zijn er 4 bekers naar duitsland meegenomen.

Over de wedstrijd is al door sommige wat geschreven en daar laat ik het ook bij.
Het is jammer dat we nu even moeten stoppen met het organiseren van de trainingen en wedstrijden maar in oktober zullen we zeer zeker weer beginnen. Dat staat nu al vast. De kalender zal dan ook verschijnen op het forum of op onze site.

Bij deze wil ik nogmaals iedereen bedanken voor hun inzet en opkomst. Zonder jullie was dit niet zo'n groot succes geworden. Er is het hele jaar zeer sportief gereden en het was altijd heel gezellig op en buiten de baan.

Ik hoop dan ook dat iedereen er weer zal zijn als we in oktober (misschien september) weer beginnen.

Ook wil ik Twan en Ruud bedanken die het hele seizoen vrijwillig hebben meegeholpen om er een succes van te maken.

Graag tot de volgende keer.

m.v.g. Rob
[b]Organisatie : Rob Mulder
Spreekstalmeester : Twan Vullings[/b]
pOORBOY

Bericht door pOORBOY »

Pocketbike-PKE Echt schreef: Ook onze duitse rijders waren weer sterk aanwezig. In totaal zijn er 5 bekers naar duitsland meegenomen.
:wink: :lol:
Gebruikersavatar
nicky heuts
forum gebruiker
Berichten: 41
Lid geworden op: zo 11 mar 2007, 18:37
Locatie: herkenbosch
Contacteer:

Bericht door nicky heuts »

power-4tuning schreef:
(en nee andreas heb niet heletijd naar nicky gekeken en de rest van de mensen die dat denken )



Volgens mij Nicky breng jij verschillende dingen op hol bij verschillende rijders


:roll: oepsiej :oops:
zal ut nooit meer doen 8)
www.nicky112.tk
Gebruikersavatar
Hawk
forum gebruiker
Berichten: 804
Lid geworden op: zo 08 okt 2006, 13:58
Locatie: Roermond
Contacteer:

Bericht door Hawk »

nicky heuts schreef: :roll: oepsiej :oops:
zal ut nooit meer doen 8)
Is een slimme tactiek...even met de oogjes knipperen en weg zijn die jonges :wink: :lol:
Gebruikersavatar
lorenzo#42
forum gebruiker
Berichten: 1776
Lid geworden op: za 14 jan 2006, 23:28
Locatie: Houthalen Oost (B)
Contacteer:

Bericht door lorenzo#42 »

Hawk schreef:
nicky heuts schreef: :roll: oepsiej :oops:
zal ut nooit meer doen 8)
Is een slimme tactiek...even met de oogjes knipperen en weg zijn die jonges :wink: :lol:
ik zeg nix :mrgreen: :lol:
groetjes power-4tuning
Klik op afbeelding hier onder !
[url=http://www.lorenzo42.tk][img]http://img502.imageshack.us/img502/1796/kopie2vanvoorbeeldzc4.png[/img][/url]
Plaats reactie