Het probleem is al meerdere malen voorgekomen op het forom maar nu heb ik het ook. Als ik rij spuit de olie uit mijn ontluchtingsgaatje. Echt super veel, frame, blok, band, alles zit onder.
.http://www.minibike-forum.nl/viewtopic. ... e&start=15
1. Ik lees een bericht van Hank dat het slangetje 20 +- cm moet zijn, maar moet dat per sé? of mag het ook korter zijn? Ik heb hem zon 10 cm? maar dat ging vorig jaar gewoon goed.
2. Keringen, daar kan natuurlijk ook wat mee mis zijn aangezien de krukas gedemonteerd is en daarna weer gemonteerd. ( ik haal het blok straks nog even uit alkaar. Hij liep gewoon goed en viel niet uit in bochten. Dat zijn meestal aanwijzingen dat de kering links niet goed is.
In dat topic wordt het ook al behandeld alleen komt ik er nu zo nog niet uit. Het gekke van dit verhaal is dat ik het blok al eerder in elkaar gehad hebt en dat er toen niks aan de hand was. ( geen kommentaar van je carter is niet goed gelast / krom a.u.b. want mijn carters zijn goed
Iemand ervaringen of meningen of opmerkingen?
*Lg*


